59a8882

تکرار فینال لیگ سال گذشته واترپلو کشور/ جدال نفت امیدیه برای صدرنشینی

تیم نفت امیدیه در هفته ششم لیگ برتر واترپلو کشور به مصاف دانشگاه آزاد می‌رود.

به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو خوزستان، هفته ششم لیگ برتر واترپلو کشور از فردا آغاز خواهد شد و در حساس‌ترین دیدار این هفته تیم نفت امیدیه پنج‌شنبه هفته جاری به مصاف دانشگاه آزاد خواهد رفت.

در این دیدار هر دو تیم در غیاب تیم سایپا که این هفته با قرعه استراحت مواجه شده این فرصت را خواهند داشت تا با پیروزی به صدر جدول دست پیدا کنند.

در این مسابقه شاگردان رضا جعفری در تیم نفت امیدیه که لیگ امسال را با اقتدار آغاز کرده و ۳ پیروزی مقتدرانه و یک تساوی حاصل کار آنها در چهار بازی گذشته بوده، تلاش خواهند کرد تا علاوه بر گرفتن شکست انتقام دیدار فینال فصل گذشته، خود را به صدر جدول برسانند.

نفتی‌ها که دیدار هفته پیش خود مقابل نماینده اصفهان را با نتیجه قاطع ۱۸ بر ۲ به سود خود رقم زده‌اند در برابر مدافع عنوان قهرمانی کار سخت و مشکلی در پیش خواهند داشت، چرا که دانشگاه آزاد نیز در اندیشه دیکته کردن برتری خود بر تیم رضا جعفری و رسیدن به صدر جدول به سر می‌برد.

نفت امیدیه نیز که در فصل جاری به دلیل نداشتن استخر تمام بازی‌های خانگی خود را در تهران برگزار کرده در این دیدار از انگیزه‌های فراوانی برای کسب پیروزی برخوردار است که گرفتن انتقام شکست در بازی فینال فصل قبل از مهم‌ترین این انگیزه‌هاست.

نمایندگان کشورمان در جام باشگاه‌های آسیا، در فینال زودهنگام لیگ برتر واترپلو تمام تلاش خود را برای رسیدن به پیروزی به کار خواهند بست و همین موضوع این مسابقه را تبدیل به مصافی حساس و جذاب خواهد کرد.

بدون شک رضا جعفری و شاگردانش که هم‌اکنون با ۷ امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی مسابقات قرار دارند در این دیدار خود را به آب و آتش خواهند زد تا با کسب یک پیروزی دلچسب خود را به صدر جدول برسانند.

نفتی‌ها در میادین سخت و دشوار بارها ثابت کرده‌اند که اگر توان و استعداد خود را به کار گرفته و شانس نیز کمی با آنها یاری کند و «عوامل طبیعی و غیر طبیعی» به مانعی برای رسیدن به اهدافشان تبدیل نشود، ظفرمندانه و پیروز از آب خارج خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، حساس‌ترین بازی هفته ششم لیگ برتر واترپلو ساعت ۱۶:۳۰ روز پنج‌شنبه ۲۵ آذر در استخر بین‌المللی ۹ دی تهران بین دو تیم نفت امیدیه و دانشگاه آزاد برگزار می‌شود که نادر غفوری و مسعود رضوانی این دیدار را قضاوت خواهند کرد و مجید نقاشلو نیز ناظر این بازی است

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *