IMG-20160303-WA0024

حضور رئیس هیأت شنای استان در برنامه زنده ورزش خوزستان

رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان در برنامه زنده ورزش خوزستان حضور پیدا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان، دکتر حسین عیسی‌زاده دریس فردا جمعه شب ۲۳ تیرماه در برنامه زنده ورزش خوزستان که از مرکز صدا و سیمای این استان پخش می‌شود حضور خواهد یافت.

عیسی‌زاده دریس در این برنامه که از ساعت ۲۱:۳۰ آغاز خواهد شد به تشریح عملکرد و برنامه‌های آتی این هیئت می‌پردازد.

خنفری

مسابقات استعدادیابی شنا در خرمشهر برگزار شد

رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلو خرمشهر از برگزاری مسابقات استعدادیابی شنا در این شهرستان خبر داد.
احمدرضا خنفری اظهار کرد: هيأت شنای شهرستان خرمشهر از آغاز سال ٩٦ تاكنون دوره‌های استعداديابي و آموزش شنا از رده‌های سنين پايه را در دستور كار خود قرار داده است.
وی ادامه داد: بعد از برگزاری دو دوره مسابقه به منظور كشف استعدادها اين بار امروز پنجشنبه ۲۲ تیرماه ساعت ۹ صبح مسابقه‌ای را در رده‌هاي سنی ٩ تا ١١، ١٢ تا ١٤، ١٥ تا ١٧، ١٨ تا ٢٠، ٢١ تا ٢٣ و رده آزاد برگزار كرد و به نقرات برتر برای ايجاد انگيزه جوایزی شامل كارت هديه اهدا شد.
رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلو خرمشهر خاطرنشان کرد: لازم به ذكر است كه اين هيأت با در اختيار گرفتن مربی تخصصی برای تيم واترپلو اين شهرستان، تمرينات تكنيك و آموزش را از تاريخ ۱۵ تیرماه به صورت منظم آغاز کرده است.

IMG-20160303-WA0024

استخرهای دولتی و خصوصی مکلف به ارائه سانس به هیأت شنا هستند

رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان گفت: استخرهای دولتی و خصوصی مکلف به ارائه سانس به هیأت‌ شنا هستند.

حسین عیسی‌زاده دریس اظهار کرد: حسب دستور معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان، استخرهای دولتی و خصوصی مکلفند به منظور برگزاری جلسات آموزشی و تمرینی در هفته چند سانس را به هیأت شنا اختصاص دهند.

وی افزود: خودداری استخرها از اجرای این دستور تخلف محسوب شده و موارد مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان خاطرنشان کرد: موضوع توسط معاونت توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان به هیأت‌ شنا، نجات غریق و استخرها ابلاغ شده است.

عیسی‌زاده دریس یادآور شد: همچنین بر اساس این ابلاغیه صدور و تمدید پروانه فعالیت استخرها کما فی‌السابق پس از تأیید هیأت شنا انجام می‌شود.