img_1560

نفت امیدیه نخستین گام را محکم برداشت/ پیروزی شاگردان جعفری بر نیروی زمینی ارتش

تیم نفت امیدیه در نخستین دیدار خود در لیگ برتر واترپلو کشور به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان، نخستین هفته از بیست و ششمین دوره رقابت‌های لیگ برتر واترپلو برگزار شد.

در نخستین بازی امروز نیروی زمینی ارتش برابر نفت امیدیه به آب زد. شاگردان رضا جعفری در این دیدار با نتیجه ۱۰ بر ۶ نیروی زمینی ارتش را شکست دادند تا نخستین گام برای رسیدن به قهرمانی در این رقابت‌ها را با پیروزی برداشته باشند.

img3

پیام تسلیت فدراسیون شنا به محمدهادی‌ بیک

فدراسیون شنای ایران درگذشت عموی بزرگوار هادی بیک رئیس سازمان لیگ واترپلو را تسلیت می‌گوید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ باخبر شدیم محمدهادی‌ بیک رئیس سازمان لیگ واترپلو در غم از دست دادن عموی بزرگوارش به سوگ نشسته است.

فدراسیون شنا به نمایندگی از خانواده بزرگ این رشته ورزشی، ضمن تسلیت این ضایعه به خانواده بیک، برای آن بزرگوار از دست رفته از درگاه خداوند متعال رحمت و مغفرت واسعه و برای بازماندگان صبوری و شکیبایی مسئلت می‌کند.

روحش شاد و یادش گرامی باد.

هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان نیز این مصیبت وارده را به محمدهادی بیک تسلیت و تعزیت عرض نموده، برای آن فقید سعید رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت می‌نماید.

634955732359276125

اعزام تیم شیرجه خوزستان به مسابقات قهرمانی کشور در تهران

تیم شیرجه استان خوزستان پس از چندین سال وقفه در فعالیت، به مسابقات شیرجه کشور در تهران اعزام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان، مسابقات شیرجه قهرمانی کشور از روز پنج‌شنبه هشتم مهرماه ۹۵ در استخر آزادی تهران به مدت سه روز برگزار می‌شود که تیم خوزستان با ۴ ورزشکار و مربی و سرپرست عازم این رقابت‌ها خواهد شد.

مسابقات قهرمانی کشور شیرجه با اعلام آمادگی هشت تیم از سراسر کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه (۸ الی ۹ مهر ۱۳۹۵) در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی برگزار می‌شود.

مرحله نهایی و اختتامیه این مسابقات از ساعت ۱۷ روز جمعه برگزار خواهد شد.

شرکت‌کنندگان در ۴ رده سنی A ,B ,C ,O (دوازده سال تا بالای هجده سال) در ۳ رشته مختلف تخته یک متر، ۳ متر و سکو (۵ ، ۷/۵ و ۱۰ متر) با هم به رقابت می‌پردازند.

شیرجه‌روهایی که بتوانند شیرجه‌هایی با کیفیت بالا از خود به نمایش بگذارند، با توجه به نظر اعضای کمیته فنی به اردوی آماده‌سازی تیم ملی برای مسابقات قهرمانی آسیا توکیو دعوت خواهند شد.

photo_2016-09-25_11-36-29

دومین جشنواره شنا پسران زیر ۱۴ سال در آبادان برگزار شد

دومین جشنواره شنا زیر ۱۴ سال پسران به مناسبت شکست حصر آبادان در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان، دومین جشنواره شنا پسران زیر ۱۴ سال در پنج رده سنی و با حضور بیش از ۱۰۰ شناگر به مناسبت سالروز شکست حصر آبادان در این شهرستان برگزار شد.

در پایان این رقابت‌ها به شرکت‌کنندگان جوایزی اهدا شد.

photo_2016-09-25_11-36-22

photo_2016-09-25_11-36-15

photo_2016-09-23_19-51-03

پایان دور نخست مسابقات واترپلو قهرمانی باشگاه‌های استان در آبادان

دور نخست مسابقات واترپلو قهرمانی باشگاه‌های استان خوزستان یادواره شکست حصر آبادان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان، دور نخست مسابقات واترپلو باشگاه‌های استان که از صبح امروز در آبادان آغاز شده بود با صدرنشینی نفت اهواز به پایان رسید.

در این رقابت‌ها نفت آبادان ۸ بر ۵ هیأت شنای ماهشهر را شکست داد، نفت اهواز ۱۰ بر ۶ نفت امیدیه را مغلوب کرد، نفت اهواز ۱۱ بر ۶ از سد نفت آبادان گذشت، نفت امیدیه ۱۰ بر ۱ هیأت شنای ماهشهر را درهم کوبید، نفت اهواز ۵ بر ۰ هیأت شنای ماهشهر را شکست داد، نفت امیدیه ۷ بر ۶ بر نفت آبادان غلبه کرد، هیأت شنای خرمشهر ۷ بر ۱ از نفت امیدیه شکست خورد، نفت آبادان ۵ بر ۱ هیأت شنای خرمشهر را مغلوب کرد و هیأت شنای ماهشهر ۵ بر ۲ هیأت شنای خرمشهر را شکست داد.

 

Waterpolo2

آغاز دور اول مسابقات لیگ واترپلو قهرمانی استان به میزبانی آبادان

دور اول مسابقات قهرمانی واترپلو باشگاه‌های استان به میزبانی آبادان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان، دور نخست مسابقات واترپلو قهرمانی باشگاه‌های استان به مناسبت شکست حصر آبادان از صبح امروز به میزبانی این شهرستان آغاز شد.

این مسابقات در استخر خلیج فارس آبادان در حال پیگیری است.