999999999999

قهرمانی شناگر آبادانی در مسابقات شنای آب‌های آزاد کشور

رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلوی خوزستان از قهرمانی شناگر آبادانی در مسابقات شنای آب‌های آزاد کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان، حسین عیسی‌زاده دریس اظهار کرد: منصور لطفی‌زاده به نمایندگی از استان خوزستان در مسابقات شنای آب‌های آزاد که در استان کردستان برگزار شد موفق به کسب مدال طلا شد.

وی ادامه داد: این مسابقات روز گذشته سه‌شنبه در رده‌های سنی بالای ۱۴ سال با عنوان «جام شهدای استان کردستان» در شهرستان مریوان برگزار شد.

رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلوی استان خوزستان یادآور شد: در این مسابقات ۸۷ شناگر از ۱۱ استان، در رده‌های سنی زیر ۲۰ سال، بالای ۲۰ سال و بالای ۳۰ سال در مجموع هشت گروه سنی حضور داشتند.

عیسی‌زاده دریس خاطرنشان کرد: در این دوره از رقابت‌ها منصور لطفی‌زاده از خوزستان در رده سنی ۶۰ تا ۶۹ سال با ثبت زمان ۲۲ دقیقه و ۲۴ ثانیه روی سکوی نخست ایستاد و گردن‌آویز طلا را از آن خود کرد.

img3

مشاور عالی هیأت شنا خوزستان عزادار شد/ پیام تسلیت رئیس هیأت شنا به غلامعلیان

مشاور عالی هیأت شنا استان خوزستان در غم از دست دادن برادر زاده خود عزادار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان، غلامحسین غلامعلیان در غم از دست دادن برادر زاده خود به سوگ نشست.

به همین مناسبت حسین عیسی‌زاده دریس رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان پیام تسلیتی بدین شرح صادر کر:

برادر بزرگوار جناب آقای غلامعلیان

مصیبت مؤلمه وارده را از صمیم قلب تسلیت و تعزیت عرض نموده، برای آن فقید سعید از بارگاه ایزد لایزال رحمت و مغفرت الهی و برای جنابعالی و دیگر بازماندگان صبر و اجر مسئلت می‌نمایم.