img3

پیام تسلیت به جناب آقای سید احمد کلانتری برای درگذشت مادر گرامیشان

جناب آقای سید احمد رضا کلانتری

ریاست محترم هیات شنای شهرستانشوشتر
مصیبت وارده را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال آرزوی صبر و شکیبایی شما را خواستاریم

روابط عمومی هیات شنای استان خوزستان

team omidie

طلوعی دوباره بعد از ۱۰ سال برای خوزستان با درخشیدن تیم شنای امیدیه به عنوان نماینده استان

به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان خوزستان، بعد از ۱۰ سال تیم شنای شهرستان امیدیه به مربیگری محسن ابدالی لرکی و حمید قدسی نژاد توانست ۶ مدال ارزشمند را در رشته های مختلف در مسابقات شنای قهرمانی دانش آموزان کشور به دست بیاورد .
پس از گذشت سه روز از شروع مسابقات شنای قهرمانی دانش آموزان کشور تیم شنای امیدیه به نمایندگی از استان خوزستان توانست ۶ مدال ارزشمند را پس از مدتی طولانی دوری از مسابقات اذعان خود کند .
در این مسابقات که برای تیم خوزستان۴شناگر مقام آور شدند که اسامی آنها در ادامه خبر امده است:
دانیال خوردبین(تیم شنای امیدیه) در رشته های ۱۰۰ متر آزاد(مقام سوم)،۱۰۰متر کرال پشت(مقام اول) و ۴*۵۰ متر مختلط تیمی(مقام سوم) شد
علی حمیدی (تیم شنای امیدیه ) در رشته ی ۵۰ متر و ۱۰۰ متر قورباقه (اول) ۵۰ متر آزاد (اول) و همچنین ۴*۵۰ متر مختلط تیمی(سوم) شد.
کوشا شعبانی ورضا احمدی زادگان هم در ۵۰*۴ مختلط تیمی مقام سوم را کسب کردند
همچنین علی حمیدی که در سه رشته به مقام طلا دست یافت به عنوان ستاره مسابقات معرفی شد.

گزارش تصویری مسابقات

پایان خبر

team omidie
پایان خبر

danial khorde bin

طلایی دیگر از نوجوان خوزستانی پس از ۱۰ سال در مسابقات شنای قهرمانی دانش آموزان کشور

 

دانیال خوره دبین از تیم شنای امیدیه(نماینده ی استان) خوزستان قهرمان کشور شد

به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان در روز دوم مسابقات شنای قهرمانی دانش آموزان کشور در رشته ی ۱۰۰ متر کرال پشت دانیال خورده بین از تیم شنای شهرستان امیدیه به نمایندگی از استان خوزستان قهرمان کشور شد.

در روز دوم مسابقات ۱۰ شناگر از استانها کشور در ۵ گروه رقابت خود را در رشته کرال پشت آغاز کردند که در ۱۰۰ متر این ماده شناگر نوجوان ۱۱ ساله امیدیه بر سکوی نخست ایستاد .

دانیال خورده بین که با پیروزی قاطع بر رقبای اصلی خود از استان خراسان رضوی با رکورد ۱:۱۶:۰۶ به مقام قهرمانی کشور دست یافت.

danial khorde bin

پایان خبر

ali hamid1

مدال طلای شناگر امیدیه (نماینده ی خوزستان) در مسابقات شنای قهرمانی دانش آموزان کشور


علی حمیدی از تیم شنای امیدیه قهرمان کشور شد

به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان در روز ابتدایی مسابقات شنای قهرمانی کشور پسران آموزش و پروش در رشته ی ۵۰ متر کرال سینه علی حمیدی از تیم شنای شهرستان امیدیه به نمایندگی از استان خوزستان قهرمان کشور شد.

در این رشته که با شروع طوفانی  ۴۴ شناگر از استان های کشور در ۶ دسته  شورع شد علی حمیدی از تیم شنای استان خوزستان با اختلاف زیاد قهرمان کشور شد.

قابل به ذکر است با توجه به رکورد ۲۸٫۸۵ علی حمیدی که به رکورد ۲۸٫۴۰ کشور بسیار نزدیک است . سرمربیان تیم شنای امیدیه تقاضای رکورد گیری مجدد نموده ،اگر این شناگر غیور خوزستانی از شهرستان امیدیه رکورد زیر ۲۸٫۴۰ ثبت نماید رکورد ایران را بعد از مدت طولانی در رده سنی ۱۱-۱۲ سال ارتقا داده است .

ali hamid1

پایان خبر

خنفری

خنفری خبر داد: تشکیل و راه‌اندازی نخستین تیم واترپلوی بانوان خرمشهر

رئیس هیأت شنای خرمشهر از تشکیل و راه‌اندازی نخستین تیم واترپلو بانوان این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان، احمدرضا خنفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار کرد: متأسفانه فعالیت رشته شنا در این شھرستان در چند سال اخیر بسیار ضعیف بودہ است.

وی خاطرنشان کرد:از سال ۸۹ و پیش از آن نیز فعالیت واترپلو به صورت مداوم نبودہ و تمرینات در بخش آقایان بسیار اندک و در بخش بانوان نیز تیم واترپلو وجود نداشته است.

رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلو خرمشهر خاطرنشان کرد: این هیأت برای نخستین بار اقدام به تشکیل و راه‌اندازی تیم واترپلو بانوان کرده و تمرینات این تیم همه روزه در استخر کارگر این شهرستان برگزار می‌شود.

خنفری متذکر شد: در حال حاضر هشت بانوی واترپلوئیست با مربیگری نادیا داوودی در تیم واترپلو بانوان خرمشهر مشغول به فعالیت هستند و تمرینات خود را از دوم مردادماه جاری آغاز کرده‌اند.

وی در پایان با بیان اینکه در چند روز آیندہ تیم واترپلو آقایان نیز راہ‌اندازی خواهد شد، اضافه کرد: خرمشھر تنها یک استخر فعال در سطح شھر دارد که در حال حاضر تیم‌های شنا و واترپلو در همین یک استخر تمرینات خود را انجام می‌دهند که این مسأله مانعی برای توسعه فعالیت‌های این هیأت به شمار می‌رود.

4

عیسی‌زاده خبر داد: موافقت ضمنی وزیر نفت با حضور تیم نفت آبادان در لیگ برتر واترپلو

رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلوی خوزستان گفت: وزیر نفت برای صدور مجوز حضور تیم واترپلوی نفت آبادان در لیگ برتر کشور موافقت ضمنی خود را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان، حسین عیسی‌زاده دریس اظهار کرد: برای بازگرداندن استان خوزستان به روزهای طلایی خود در رشته‌های شنا و واترپلو برنامه‌ریزی مدونی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در این رابطه هیأت‌های شنای شهرستان‌ها فعال شدند و رئیس یا سرپرست اغلب آنها تعیین و منصوب شده و فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلوی خوزستان متذکر شد: در مدت اخیر نیز دستاوردهای بسیار خوبی در ورزش شنا و واترپلوی استان در سطح کشور و بین‌الملل به دست آمده و هیأت شنای استان پس از ۱۰ سال رکود، شاهد پویایی و تحرک است.

عیسی‌زاده دریس با بیان اینکه امسال، سال پرکاری برای هیأت شنای خوزستان است، خاطرنشان کرد: با موافقت ضمنی وزیر نفت با حضور تیم نفت آبادان در لیگ برتر واترپلوی کشور، امسال در این عرصه دو نماینده خواهیم داشت.

وی یادآور شد: شهریور ماه امسال نیز تیم نفت امیدیه باید به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در جام باشگاه‌های آسیا شرکت کند و در حال آماده‌سازی مقدمات حضور این تیم در این رقابت‌ها هستیم.

رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلوی خوزستان به فعالیت‌های عمرانی این هیأت نیز اشاره کرد و گفت: افزایش تعداد استخرهای موجود در استان در دستور کار هیأت قرار دارد و رایزنی‌های گسترده‌ای در این رابطه صورت گرفته است.

عیسی‌زاده دریس تصریح کرد: بر این اساس جلساتی با نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام برگزار خواهد شد و پیگیری‌هایی صورت خواهد گرفت تا از طریق نماینده اعتباراتی برای احداث استخر در بندر امام خمینی (ره) و دیگر شهرهای حوزه انتخابیه جذب و تأمین شود.

وی در پایان از حمایت‌های همه‌جانبه و تمام قد استاندار خوزستان از فعالیت‌های هیأت شنا تقدیر کرد و افزود: این حمایت‌ها موجب می‌شود برنامه‌های خود را با قدرت هرچه تمام‌تر دنبال کرده و در راستای توسعه، پیشرفت و تعالی شنا، شیرجه و واترپلوی خوزستان گام‌های محکم‌تری برداریم.