IMG_7466

کسب مقام سوم در مسابقات جام زنده رود اصفهان

بسم الله الرحمن الرحیم
کسب مقام سوم در مسابقات جام زنده رود در میان ۵۲ تیم شرکت کننده از سراسرکشور و ،۵۲۰ ورزشکار و دعوت سه شناگر نوجوان ( رضاقنواتی علی حمیدی دانیال خرده بین به تیم ملی با حضور مربیان تیم ملی آقایان گامر دیلانچیان و محمد بیداریان ) را به شناگران و دست اندرکاران تیم و اعضای محترم هیات شنای خوزستان تبریک می‌گویم و از اینکه فرزندان خوزستان توانستند بار دیگر در عرصه ملی برای این استان محروم افتخارآفرینی کنند خدا را شکر می‌کنم

رییس هیات شنا شیرجه واترپلو استان خوزستان حسین عیسی زاده دریس

اسامی نفرات ایستاده بالا ازسمت راست مهدی ریحانی علی حسونی ابوالفضل زمانی دانیال خرده بین سجاد روایی ورضا قنواتی و علی حمیدی و مهدی شیرعلی و مربیان از سمت راست پایین شاهین سیاوش پوری و رییس هیات خوزستان حسین عیسی زاده و پیام جلالی و حمید قدسی نژادIMG_7466

IMG_7070

جشنواره مسابقات رده سنی ۱۳ تا ۱۴ سال سراسر کشور

جشنواره مسابقات رده سنی ۱۳ تا ۱۴ سال سراسر کشور به میزبانی  زنجان از تاریخ ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ با حضور ۱۳ تیم از سراسر کشور شروع و در حال اجرا می باشد، این مسابقات در تاریخ ۱۶ مرداد به پایان خواهد رسید، لازم به ذکر است بازیکنان اعزامی تیم خوزستان در مسابقات سراسری انتخابی استان که در تاریخ ۵ مرداد ۱۳۹۷ در شهرستان آبادان برگزار گردید از بین بازیکنان بومی استان به شرح زیر می باشند

اسامی تیم خوزستان ایستاده از راست رضا عساکره و پیام جلالی (مربیان) ,حسین ضرغامیان،محمد حسین خضیرپور،مهزیار قهنوی ،محمد مهدی جعفری،محمد جواد البوغبیش،رضاعلی بحرینی نشسته از راست سید ایلیا موسوی ،محمد مهدی دستکار،معین شریفی،محمد مهدی شریفی ،سامان لکی،حسین قهنوی ،امیر مسرت

 

shn2

مسابقات انتخابی تیم منتخب شنای استان خوزستان جهت مسابقات قهرمانی کشور

هیات شنای استان خوزستان در نظر دارد در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ جهت اعزام تیم منتخبین شنای استان جهت مسابقات قهرمانی کشور یک دوره مسابقه انتخابی برگزار و نفرات برتر را به مسابقات اعزام نماید. بدین منظور از تمامی هیئت ها و باشگاه های محترم دعوت بعمل می آورد.

مسابقه انتخابی در روز یکشنبه مورخ ۱۴ مرداد  ۱۳۹۷ راس ساعت ۹ صبح در استخر بابک معتمد اهواز برگزار می گردد.

قابل توجه مربیان محترم هیئت ها و باشگاه ها خواهشمند است از نفرات زبده و برتر خود در این انتخابی دعوت نمایید و از اعزام نفراتی که رکورد آنها ضعیف می باشد جدا خودداری بفرمایید

IMG-20160303-WA0024

حضور رئیس هیأت شنای استان در برنامه زنده ورزش خوزستان

رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان در برنامه زنده ورزش خوزستان حضور پیدا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان، دکتر حسین عیسی‌زاده دریس فردا جمعه شب ۲۳ تیرماه در برنامه زنده ورزش خوزستان که از مرکز صدا و سیمای این استان پخش می‌شود حضور خواهد یافت.

عیسی‌زاده دریس در این برنامه که از ساعت ۲۱:۳۰ آغاز خواهد شد به تشریح عملکرد و برنامه‌های آتی این هیئت می‌پردازد.

IMG-20160303-WA0024

استخرهای دولتی و خصوصی مکلف به ارائه سانس به هیأت شنا هستند

رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان گفت: استخرهای دولتی و خصوصی مکلف به ارائه سانس به هیأت‌ شنا هستند.

حسین عیسی‌زاده دریس اظهار کرد: حسب دستور معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان، استخرهای دولتی و خصوصی مکلفند به منظور برگزاری جلسات آموزشی و تمرینی در هفته چند سانس را به هیأت شنا اختصاص دهند.

وی افزود: خودداری استخرها از اجرای این دستور تخلف محسوب شده و موارد مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان خاطرنشان کرد: موضوع توسط معاونت توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان به هیأت‌ شنا، نجات غریق و استخرها ابلاغ شده است.

عیسی‌زاده دریس یادآور شد: همچنین بر اساس این ابلاغیه صدور و تمدید پروانه فعالیت استخرها کما فی‌السابق پس از تأیید هیأت شنا انجام می‌شود.

ali hamid1

رکوردشکنی شناگر خوزستانی در مسابقات جام بین‌المللی فجر زنده‌رود

شناگر خوزستانی در مسابقات بین‌المللی جام فجر زنده‌رود موفق به رکوردشکنی در ماده ۲۰۰ متر آزاد شد.

به گزارش روابط عمومی هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان، در روز نخست مسابقات بین‌المللی شنای جام فجر زنده رود گرامیداشت ایام الله دهه فجر که در اصفهان در حال برگزاری است، سه رکورد ملی در ماده‌های ۱۰۰ متر آزاد، ۲۰۰ متر پروانه و ۲۰۰ متر آزاد شکسته شد.

در این مسابقات در ماده ۲۰۰ متر آزاد (۱۱-۱۲ سال) رکورد جدید به ثبت رسید. رکورد قبلی این ماده که در اختیار آرین زارع از فارس با زمان ۲:۱۹:۰۰ دقیقه بود توسط علی حمیدی خوزستان با زمان ۲:۱۷:۵۷ دقیقه شکسته شد.

photo_2017-02-10_18-45-17

دور دوم لیگ شنای بانوان خوزستان در ماهشهر برگزار شد

دور دوم مسابقات لیگ شنا بانوان استان خوزستان، به میزبانی شهرستان بندر ماهشهر در استخر موج مجموعه فرهنگی ورزشی اندیشه شهرک بعثت برگزار شد.
این دوره از مسابقات با حضور تیم‌های نفت اهواز، استخر موج اهواز، هیئت شنا آبادان، نفت آبادان، هیئت شنا خرمشهر و هیئت شنا بندر ماهشهر در ۴ رده سنی و در ۶ ماده برگزار شد و تیم‌های اهواز، آبادان و ماهشهر مقام اول تا سوم را کسب کردند.

photo_2017-02-10_18-45-24
اسامی داوران مسابقات لیگ شنای بانوان استان خوزستان
مریم محمدی سرپرست کل، آتوسا سماعی، سرداور و استارتر، مژگان مرادی، استیل، لیدا ثامری، منشی کل، معصومه قنواتی، برگشت، عاطفه متور، هماهنگ کننده، لیلا نظارات، رده‌بند، منیژه دریس، داور خط، صغری مبارکی، فاطمه آل‌محمدی، افسانه اشتری، میترا آغاجری، مهسا دشتی و حاجیه محمدیان
photo_2017-02-10_18-45-30

img3

رئیس اسبق هیأت شنا خوزستان عزادار شد/ پیام تسلیت عیسی‌زاده به هوشنگ حافظی

رئیس اسبق هیأت شنا خوزستان در سوگ پدر عزادار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو خوزستان، هوشنگ حافظی پیشکسوت و رئیس اسبق هیأت شنای استان در سوگ از دست دادن پدر به عزا نشست.

حسین عیسی‌زاده دریس رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان با صدور پیامی این ضایعه را به حافظی تسلیت گفت.

در این پیام تسلیت آمده: جناب آقای حافظی، مصیبت مؤلمه فقدان پدر بزرگوارتان را از صمیم قلب به جنابعالی و دیگر بازماندگان تسلیت و تعزیت عرض نموده، برای آن فقید سعید از درگاه ایزد لایزال علو درجات را مسألت می‌نمایم.