IMG-20160303-WA0024

استخرهای دولتی و خصوصی مکلف به ارائه سانس به هیأت شنا هستند

رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان گفت: استخرهای دولتی و خصوصی مکلف به ارائه سانس به هیأت‌ شنا هستند.

حسین عیسی‌زاده دریس اظهار کرد: حسب دستور معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان، استخرهای دولتی و خصوصی مکلفند به منظور برگزاری جلسات آموزشی و تمرینی در هفته چند سانس را به هیأت شنا اختصاص دهند.

وی افزود: خودداری استخرها از اجرای این دستور تخلف محسوب شده و موارد مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان خاطرنشان کرد: موضوع توسط معاونت توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان به هیأت‌ شنا، نجات غریق و استخرها ابلاغ شده است.

عیسی‌زاده دریس یادآور شد: همچنین بر اساس این ابلاغیه صدور و تمدید پروانه فعالیت استخرها کما فی‌السابق پس از تأیید هیأت شنا انجام می‌شود.

prsa5506-1024x683

تداوم پیروزی‌های نفت امیدیه در لیگ برتر/ شاگردان جعفری بر نزاجا غلبه کردند

تیم نفت امیدیه با غلبه بر نیروی زمینی پیروزی‌های خود در لیگ برتر واترپلو کشور را تداوم بخشید.

به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو خوزستان، تیم نفت امیدیه در هفته نخست از دور برگشت لیگ برتر واترپلو کشور از ساعت ۱۷:۳۰ امروز پنج‌شنبه در استخر ۹ دی تهران به مصاف نیروی زمینی ارتش رفت.

این مسابقه در نهایت با نتیجه ۹ بر ۵ به سود نفت امیدیه به پایان رسید. در این دیدار شاگردان رضا جعفری با یک نمایش زیبا توانستند پیروز این میدان باشند و روند رو به رشد خود را ادامه دهند.

نفت امیدیه هم‌اکنون با ۱۱ امتیاز پس از دانشگاه آزاد در رده دوم جدول قرار دارد.

prsa5546

گزارش تصویری دیدار نفت امیدیه و سایپا تهران

در آخرین دیدار از هفته هفتم و بیست‌وششمین دوره لیگ برتر واترپلو نفت امیدیه مقابل سایپا پیروز شد.

عکاس: پیام ثانی

به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو؛ آخرین دیدار از هفته هفتم و بیست‌وششمین دوره لیگ برتر واترپلو میان دو تیم سایپا و نفت امیدیه که تا ثانیه های آخر پایاپای دنبال شد با پیروزی ۷ بر ۶ به سود تیم امیدیه به پایان رسید. تیم امیدیه با این پیروزی توانست با یک پله صعود به جایگاه دومی در جدول دست پیدا کند.

 

PRSA5506 PRSA5546 PRSA5565 PRSA5568 PRSA5589 PRSA5614 PRSA5716 PRSA5746 PRSA5767 PRSA5811 PRSA5892 PRSA5963 PRSA6014 PRSA6015 PRSA6108 PRSA6155 PRSA6166 PRSA6177

prsa52631-1024x683

نفت امیدیه نیم‌فصل را با پیروزی به پایان رساند/ برتری شاگردان جعفری بر سایپا تهران

تیم نفت امیدیه با غلبه بر سایپا تهران نیم‌فصل رقابت‌های لیگ برتر واترپلو کشور را با پیروزی به پایان رساند.

به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان، در هفته هفتم و پایانی نیم‌فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر واترپلو کشور تیم نفت امیدیه در استخر ۹ دی تهران به مصاف سایپا رفت.

در این دیدار نفس‌گیر و پایاپای که به قضاوت مسعود رضوانی و شهروز شریفیان برگزار شد شاگردان رضا جعفری موفق شدند در ثانیه‌های پایانی با نتیجه ۷ بر ۶ سایپا تهران را از سد راه بردارند.

به این ترتیب نفت امیدیه با ۹ امتیاز در جایگاه دوم جدول رده‌بندی این مسابقات باقی ماند و نیم‌فصل را به پایان رساند.

دور برگشت این رقابت‌ها از جمعه آینده پیگیری خواهد شد.

59a8882

تکرار فینال لیگ سال گذشته واترپلو کشور/ جدال نفت امیدیه برای صدرنشینی

تیم نفت امیدیه در هفته ششم لیگ برتر واترپلو کشور به مصاف دانشگاه آزاد می‌رود.

به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو خوزستان، هفته ششم لیگ برتر واترپلو کشور از فردا آغاز خواهد شد و در حساس‌ترین دیدار این هفته تیم نفت امیدیه پنج‌شنبه هفته جاری به مصاف دانشگاه آزاد خواهد رفت.

در این دیدار هر دو تیم در غیاب تیم سایپا که این هفته با قرعه استراحت مواجه شده این فرصت را خواهند داشت تا با پیروزی به صدر جدول دست پیدا کنند.

در این مسابقه شاگردان رضا جعفری در تیم نفت امیدیه که لیگ امسال را با اقتدار آغاز کرده و ۳ پیروزی مقتدرانه و یک تساوی حاصل کار آنها در چهار بازی گذشته بوده، تلاش خواهند کرد تا علاوه بر گرفتن شکست انتقام دیدار فینال فصل گذشته، خود را به صدر جدول برسانند.

نفتی‌ها که دیدار هفته پیش خود مقابل نماینده اصفهان را با نتیجه قاطع ۱۸ بر ۲ به سود خود رقم زده‌اند در برابر مدافع عنوان قهرمانی کار سخت و مشکلی در پیش خواهند داشت، چرا که دانشگاه آزاد نیز در اندیشه دیکته کردن برتری خود بر تیم رضا جعفری و رسیدن به صدر جدول به سر می‌برد.

نفت امیدیه نیز که در فصل جاری به دلیل نداشتن استخر تمام بازی‌های خانگی خود را در تهران برگزار کرده در این دیدار از انگیزه‌های فراوانی برای کسب پیروزی برخوردار است که گرفتن انتقام شکست در بازی فینال فصل قبل از مهم‌ترین این انگیزه‌هاست.

نمایندگان کشورمان در جام باشگاه‌های آسیا، در فینال زودهنگام لیگ برتر واترپلو تمام تلاش خود را برای رسیدن به پیروزی به کار خواهند بست و همین موضوع این مسابقه را تبدیل به مصافی حساس و جذاب خواهد کرد.

بدون شک رضا جعفری و شاگردانش که هم‌اکنون با ۷ امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی مسابقات قرار دارند در این دیدار خود را به آب و آتش خواهند زد تا با کسب یک پیروزی دلچسب خود را به صدر جدول برسانند.

نفتی‌ها در میادین سخت و دشوار بارها ثابت کرده‌اند که اگر توان و استعداد خود را به کار گرفته و شانس نیز کمی با آنها یاری کند و «عوامل طبیعی و غیر طبیعی» به مانعی برای رسیدن به اهدافشان تبدیل نشود، ظفرمندانه و پیروز از آب خارج خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، حساس‌ترین بازی هفته ششم لیگ برتر واترپلو ساعت ۱۶:۳۰ روز پنج‌شنبه ۲۵ آذر در استخر بین‌المللی ۹ دی تهران بین دو تیم نفت امیدیه و دانشگاه آزاد برگزار می‌شود که نادر غفوری و مسعود رضوانی این دیدار را قضاوت خواهند کرد و مجید نقاشلو نیز ناظر این بازی است

img_1560

پیروزی مقتدرانه شاگردان جعفری در لیگ برتر/ صعود نفت امیدیه به رده دوم جدول

شاگردان رضا جعفری در تیم واترپلو نفت امیدیه با پیروزی مقتدرانه بر نماینده اصفهان به مکان دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر صعود کردند.
به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان، هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر واترپلو کشور پیگیری شد و نفت امیدیه به مصاف نماینده اصفهان رفت.
در این دیدار شاگردان رضا جعفری با نتیجه ۱۸ بر ۲ به یک پیروزی مقتدرانه دست پیدا کرده و جایگاه خود در جدول رده‌بندی را بهبود بخشیدند.
تیم نفت امیدیه با این پیروزی ۷ امتیازی شد و به رده دوم جدول صعود کرد.
شاگردان جعفری در ادامه این رقابت‌ها جمعه ۲۶ آذرماه در تهران به مصاف تیم دانشگاه آزاد خواهند رفت.

59a8882

جعفری: فرصت میزبانی را به دلیل تعطیلی استخر امیدیه از دست داده‌ایم/ جو مسابقه با گچساران را به خوبی می‌شناسیم

سرمربی تیم واترپلوی نفت امیدیه گفت: به دلیل تعطیلی استخر امیدیه فرصت میزبانی را از دست داده‌ایم و باید بازی‌های خود را در تهران برگزار کنیم.

رضا جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: دو بازی گذشته خود در لیگ برتر واترپلو کشور با نیروی زمینی و نوفلاح را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و فردا جمعه باید در سومین دیدار خود به مصاف نفت و گاز گچساران برویم.

وی ادامه داد: این بازی دربی نفتی‌هاست و حساسیت‌های خاص خودش را دارد، خوشبختانه فاقد بازیکن مصدوم و محروم هستیم و تیم ما برای برگزاری این دیدار از وضعیت خوبی برخوردار است و امیدواریم که در این بازی نتیجه خوبی بگیریم و برای بازی‌های مهم آماده شویم.

سرمربی تیم واترپلوی نفت امیدیه به حساسیت‌های شهرآورد نفتی‌ها اشاره کرد و گفت: با تیم‌های جوان لیگ هم که بازی می‌کنیم یک سری نگرانی‌هایی داریم اما سعی می‌کنیم با هماهنگی که بین بازیکنان به وجود آمده و تمریناتی که کردیم این استرس‌ها و نگرانی‌ها را به حداقل برسانیم.

جعفری خاطرنشان کرد: اتفاقات ورزشی قابل پیش‌بینی نیست اما تمام سعی خود را می‌کنیم با تمرینات و هماهنگی بیشتر این اتفاقات ورزشی را به سود خود رقم بزنیم، بنابراین با تمام توان به گچساران خواهیم رفت و مقابل این تیم صف‌آرایی خواهیم کرد.

وی متذکر شد: نفت و گاز گچساران همیشه در شهر خودش شرایط خاصی دارد و بسیار خوب از شرایط میزبانی استفاده می‌کند، ولی ما هم بی‌تجربه نیستیم و دفعه اول نیست که در گچساران بازی می‌کنیم و از شرایط تماشاچی‌ها و جو مسابقه با خبر هستیم.

سرمربی تیم واترپلو نفت امیدیه ادامه داد: ما از بازیکنان با تجربه‌ای برخوردار هستیم و هرچند نفت و گاز گچساران هم امسال تیمش را تقویت و سعی کرده نفرات بهتری را در اختیار داشته باشد اما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با پیروزی مقابل این تیم از آب خارج شویم.

جعفری در ادامه به تعطیلی استخر امیدیه اشاره کرد و گفت: امیدوارم استخر امیدیه که حدود یک سال است به دلیل مشکلات فنی تعطیل شده هرچه زودتر بازگشایی شود، چرا که این شهر فاقد استخر استاندارد است و مجبوریم مسابقاتمان را در تهران انجام دهیم و از این موضوع ضربه بزرگی می‌خوریم.

وی تصریح کرد: امیدوارم هرچه زودتر مسؤولان و مدیران شرکت نفت این مسأله را حل کرده و اجازه بدهند در شهر خودمان تمرین کرده و از همه مهم‌تر در شهر خودمان مسابقه بدهیم. بدون شک در این صورت نتایج بهتری خواهیم گرفت.

سرمربی تیم واترپلو نفت امیدیه یادآور شد: در شهرهای اطراف نیز استخر استاندارد و امکانات سخت‌افزاری لازم وجود ندارد به علاوه اینکه هرجا برویم میهمان هستیم و این مسأله معضل بزرگی برای تیم ما به شمار می‌رود و بیشترین نگرانی و استرسمان از همین موضوع است.

جعفری در پایان اضافه کرد: به دلیل وجود همین مشکل نمی‌توانیم اردوی مشترک چندانی در امیدیه برگزار کنیم و امیدواریم در آینده نزدیک این مشکل مرتفع و مجبور به انجام بازی‌های خانگی خود در تهران نباشیم.

یم نفت امیدیه در هفته چهارم لیگ برتر واترپلو کشور فردا جمعه میهمان نفت و گاز گچساران است و از ساعت ۱۵:۰۰ به قضاوت نادر غفوری و شهروز شریفیان و با نظارت منصور مهذب صانعی به مصاف این تیم خواهد رفت.

تیم نفت امیدیه نایب قهرمان فصل گذشته این رقابت‌ها، با یک بازی کم‌تر پس از تیم‌های سایپا و دانشگاه آزاد در رده سوم جدول این مسابقات قرار دارد.

photo_2016-09-23_19-51-03

هفته چهارم لیگ برتر واترپلو/ شاگردان جعفری به مصاف نفت و گاز گچساران می‌روند

نفت امیدیه و نفت و گاز گچساران در هفته چهارم لیگ برتر واترپلو به مصاف هم می‌روند.
به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان، در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر واترپلو نفت امیدیه نایب قهرمان فصل گذشته میهمان نفت‌ و گاز گچساران است.
تیم نفت امیدیه در حالی به شهر گچساران سفر می‌کند که هفته گذشته در ادامه نوار پیروزی‌هایش نوفلاح را شکست داده و بدون باخت و با یک بازی کمتر در جایگاه سوم است. نفت و گاز گچساران که هفته گذشته قرعه استراحت داشته پس از امیدیه صاحب جایگاه چهارم جدول است.
هر دو تیم با یک بازی کمتر تیم‌های اول و دوم جدول را تعقیب می‌کنند.
این دیدار از ساعت ۱۵:۰۰ در شهر گچساران با قضاوت نادر غفوری و شهروز شریفیان با نظارت منصور مهذب صانعی برگزار می‌شود.

img_1560

پیروزی قاطعانه نفت امیدیه در هفته سوم لیگ برتر/ شاگردان جعفری نوفلاح را نقره داغ کردند

تیم نفت امیدیه در هفته سوم لیگ برتر واترپلو کشور شهید نوفلاح را شکست داد.

به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان، بیست و ششمین دوره لیگ برتر واترپلو کشور پس از وقفه یک ماهه برای مسابقات آسیایی امروز (جمعه) آغاز شد.

در اولین دیدار از هفته سوم تیم نفت امیدیه نایب‌قهرمان دوره قبل که در حال حاضر با یک بازی کمتر در رده سوم جدول قرار دارد رو در روی تیم استخر شهید نوفلاح قرار گرفت.

نفت امیدیه توانست در این دیدار با نتیجه ۱۵ بر ۳ به پیروزی برسد.

img_1560

نفت امیدیه نخستین گام را محکم برداشت/ پیروزی شاگردان جعفری بر نیروی زمینی ارتش

تیم نفت امیدیه در نخستین دیدار خود در لیگ برتر واترپلو کشور به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان، نخستین هفته از بیست و ششمین دوره رقابت‌های لیگ برتر واترپلو برگزار شد.

در نخستین بازی امروز نیروی زمینی ارتش برابر نفت امیدیه به آب زد. شاگردان رضا جعفری در این دیدار با نتیجه ۱۰ بر ۶ نیروی زمینی ارتش را شکست دادند تا نخستین گام برای رسیدن به قهرمانی در این رقابت‌ها را با پیروزی برداشته باشند.